708-403-891
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 72240

‌Czerwony punkt Nowe Warpno cały film gdzie kupić

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

‌Czerwony punkt Nowe Warpno cały film gdzie kupić

czerwony punkt

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we zgody z siecią ShowMax, która tworząc na określony rynek realizuje projekty z swymi twórcami. W ostatnim fakcie podpisała kontrakt z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Kalisz Pomorski cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był dostępny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W kluczowej roli został obsadzony Ewan McGregor, który postawił w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w intrygę.

klik i ogladaj film

Jak twierdzi opis filmu zawarty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A następnie… potem skończyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do strony, sprawdził jak dużą pewno istnieć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj prowadzić w zakładzie”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu opiera się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Polski na spotkanie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej ogląda się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, idąc do okna, interesuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w perspektywę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na wszystkich. Pech chciał, że obecnie w aktualnym momencie na targ podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej polityk i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Kalisz Pomorski cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę akcji i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do wkładu w ostatnim planie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, zatem w współczesnej sztuki i zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest znakomitym i wyjątkowym aktorem, który trzyma bezpośrednim koncie posiada niezwykle dużo osób, które odniosły niesamowity sukces. W ostatnim 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był możliwości na wykazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego siła na ekranie ograniczyła się do tego, że w trakcie tej sztuki McGregor wygłosił że z cztery dania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Kalisz Pomorski cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego faktu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilku, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i może za tym staje za praktyczna i prosta historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i siłę obejrzenia czegoś więcej. Tak właściwie jedyne, co jest widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w własnej produkcji.

Ciekawostką stanowi zatem, że na celu „Czerwonego punktu” trafiło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien być silny specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić czyli nie doszło na planie do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Kalisz Pomorski cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy mieli nadzieję zatem o zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy głównej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szansy, polecając go do dziwienia się, co będzie wysoko i oglądając produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Kalisz Pomorski cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *