708-403-891
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 72240

Drukowanie Gościno

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Drukowanie Gościno

Technologia HP Edgeline – połączenie zalet druku atramentowego i laserowego

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez stworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w ostatnim zakresie trwały kilka lat, zaś ich zyskiem jest wstanie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Ińsko

Do ważnych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, doskonała jakość druku, niskie koszty mebla i relatywnie niewielki koszt druku jednej strony. Ze powodu na proces drukowania rzuca się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów właściwą dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych punktów. Technologia daje możliwość wydrukowania 2 mln stron w formacie A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier może się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na sekundę. Dzięki temu tempo wydruku sięga do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 stron w formacie A4 na chwilę. To naprawdę dobry efekt.
Konstrukcja głowicy

Głowica zrealizowana w technologii HP Edgeline jest zrobiona z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz danych w porządku schodkowym. Tego rodzaju rozwiązania są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w złożoną strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest wytworzony z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami przygotowanymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W przypadku, gdy sama z dysz będzie niesprawna, albo zatka się i tusze nie będą potrafiły stanowić odpowiednio przez nią dozowane, jest zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewien okres dysze są automatycznie oczyszczane także mogą jeszcze sprawnie działać. To inna zaleta z punktu widzenia serwisowania urządzenia z początku niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została opracowana z chęcią o drukowaniu zdjęć i zawodowych dokumentów. Profesjonalne tusze do HP Vivera zostały zaprojektowane do wydawania na naturalnym papierze. Barwnik bardzo łatwo schnie na papierze gwarantując wysokie nasycenie kolorów i gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po zastosowaniu flamastra natomiast są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą z Technologia HP Edgeline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *