708-403-891
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 72240

Klimatyzatory postojowe Barlinek

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Klimatyzatory postojowe Barlinek

Czym są klimatyzatory postojowe?

Bardzo często rozumiemy jak kierowcy, siedząc na parkingu uruchamiają silniki, żeby włączyć jednocześnie klimatyzator. Zabieg ten stanowi niezdrowy oraz ze względów dobrych i pewnie ekologicznych. Rozwiązaniem są klimatyzatory postojowe.

Klimatyzatory postojowe Koszalin

O ile używanie standardowej klimatyzacji podczas podróży jest zdrowym zachowaniem, z którego trudno uciec, to korzystanie z niej w trakcie postoju nie jest szybko wskazane. Marnujemy paliwo i wykorzystujemy silnik. Klimatyzator postojowy obniża koszty operacyjne. Dla właścicieli flot i operatorów pojazdów ciężarowych równie istotne stanowi obecne, że podnosi on bezpieczeństwo książce i umożliwia, że kierowca oraz ładunek dotrą na krzesło w sumy.

czesci allegro allegro

klimatyzator postojowy allegro

Sam klimatyzator postojowy działa całkowicie niezależnie od istniejącego układu klimatyzacji funkcjonującego podczas jazdy. Na zbytu możemy spotkać dwa rodzaje klimatyzacji, sprężarkowy oraz wodny. Ten idealny działa coś na identycznej zasadzie jak klimatyzacja standardowa. Jego zagadnieniem jest obniżenie temperatury i ograniczenie wilgotności powietrza w kabinie.

 

zobacz również porównywarka AGD

Podstawowe elementy systemu klimatyzacyjnego sprężarka, skraplacz, parownik i wentylatory są zlokalizowane w poszczególnej obudowie łączonej z normy na dachu kabiny samochodu czy na tylnej ścianie. Oczywiście otwory odprowadzające powietrze skierowane są do mieszkania pojazdu. Aby całość poprawnie funkcjonowała, wiąże się tutaj sprężarki z tłokiem obrotowym. Ta zasilana jest silnikiem elektrycznym i w razie konieczności chłodzona wodą kondensacyjną. Urzędzie jest dodatkowo urządzone w system, który przynosi nas przed rozładowaniem akumulatorów. Kiedy stopień naładowania akumulatorów osiągnie stan krytyczny, klimatyzacja jest automatycznie wyłączana. Sama klimatyzacja może wykonywać automatycznie lub możemy nią prowadzić za pośrednictwem panelu.

Klimatyzatory postojowe Darłowo

Z serii postojowy klimatyzator wodny jest rozwiązaniem wielu modniejszym i raczej nowocześniejszym. Zamiast czynnika roboczego, w związek została wprowadzona woda. Stanowi ona dość schładzana, i ważną właściwością tego rodzaju klimatyzatorów stanowi obecne, że nie zmieniają wilgotności powietrza we tle pojazdu, a jedynie obniżają występującą w nim temperaturę.

W klimatyzatorze tego gatunku jest proces schładzania powietrza podczas odparowania wody. Dmuchawa umieszczona w panelu dachowym przetłacza powietrze z zewnątrz pojazdu przez parownik, w jakim ciepło z powietrza zostaje zastosowane do odparowania wody. Sam zbiornik jest tu położony na zewnętrznej, tylnej ścianie kabiny.

Skuteczność tego klimatyzatora jest ogromnie szeroka, bo pewnie on obniżyć temperaturę powietrza występującą we tle pojazdu nawet o sto procent w sądzie do temperatury na zewnątrz. Ale ze powodu na zabieg zmiany wilgotności powietrza, najefektywniej urządzenie działa w suchym klimacie. Podobnie jak w wypadku sprężarkowego klimatyzatora, i tutaj możemy włączyć urządzenie niejako automatycznie z wykorzystaniem pilota lub prowadzić nim manualnie za pośrednictwem panelu. Ostatecznie dużą cechą jest lekki pobór prądu niezbędny do sprawnego funkcjonowania.

Źródło artykułu klimatyzatory postojowe

 

Klimatyzatory postojowe Darłowo

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *