708-403-891
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 72240

Last Minute Myślibórz

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Last Minute Myślibórz

Last Minute

LAST MINUTE to jakaś z prac wielkiego i bardzo lubianego w tym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Polanów

Film swoją premierę miał w roku 2013 po czym już zyskał uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Kluczowe wartości w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zabierający się w rolę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która przyłączyła się w rolę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki piszący w sztuki Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która przyłączyła się w rolę Natalii Wis, będącej wysoką miłością Tomasza też z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zabierający się w stronę narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zabierający się w stronę niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w wszystkiej produkcji odpowiedzialny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele swoich także wspaniałych ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy ważna się znacznie łatwo domyślić nawiązuje do tanich ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się od wielu lat niezmiennie wielką popularnością.

Last Minute Polanów

Właściwa fabuła filmu tworzy się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie wycieczki do Egiptu. Zawsze na taką wycieczkę nie że się przecież udać sam. Towarzyszyć uważa mu jego mama – kobieta niezwykle szybka także z regułami – w rezultacie nie bez przyczyny przez wiele lat działała jako policjantka. Na uwagę z Tomaszem udają się też właśnie jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w dzisiejszym Egipcie, to jednakże teraz na wstępie bohaterowie mają silne problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co znacznie psuję bohaterom nastrój, którzy też nie są świadomi tego, że to wówczas początek nieprzyjemnych niespodzianek, które natrafią na domowej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z linią nie otrzymują odpowiedniego pokoju to jeszcze kuchnia nie wydaje im spożywania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego wielką licealną miłością. Niestety osoba nie jest sama, bowiem na jakimkolwiek etapie prowadzi jej ideał mężczyzny, który gdy się okazuje jest jej lubym.

Last Minute Polanów

No tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, dlatego też próbuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który gdy się znacznie szybko okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest zarówno kontakt z konsulatem, więc Tomasz a jego rodzina muszą sobie w ostatnim okresie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w zawrotnym tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w końcu muszą powrócić prędzej czy później do końcu, ale w określonym okresie ze względu na finansowe błędy stanowi toż ciężkie. Dlatego atrakcyjna i ułatwiająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do końcu.

Zdjęcia do produkcji Patryk Vega a jego obsługa przechodzili w tureckim hotelu Utopia World (hotel dostaje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W sprawach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest kilka zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Polanów

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć zapewne nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z osobami, iż film został zmontowany nieco niedbale i pospiesznie, z pominięciem pewnych szczegółów. Tak jakby wszystek firm miany był szybko, zgodnie z urzędem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo odwiedzanym zwiastunem w budów – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a dużo osób zwlekało z niecierpliwością na okres, w którym będą mogli przedstawić się z całością filmu.

Last Minute Polanów

Źródło artykułu Last Minute

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *