708-403-891
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 72240

Promocje na OBI Dobra

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Promocje na OBI Dobra

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to jakiś z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie można się temu dziwić, daje on wrażenie sterylności, tak przecież niezbędnej w obecnym polu. Na jego pomoc przemawia również uniwersalność – z możliwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w luźnym stylu.

Promocje na OBI Drawsko Pomorskie

Przecież nie mniej atrakcyjną myślą jest stosowanie bieli z drugimi kolorami, zarówno tymi o dużym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeśli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, kiedy oraz owe w trudnych kolorach. Należy przecież pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na zdrowe dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które dodatkowo ją ożywią.

Promocje na OBI Drawsko Pomorskie

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel trzeba zwrócić uwagę na ostatnie, by wszystkie meble łazienkowe oraz akcesorium sanitarne ubiegły w współczesnym samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeżeli jednak obawiamy się monotonii, szczególnie w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o różnych fakturach. Ciekawą opcją a dodatkowo bardzo atrakcyjną są płytki z wzorami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie wyraża się i naturalne drewno, jakie możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Drawsko Pomorskie

Oświetlenie w łazience

Łazienki urządzone w bieli zawsze dają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło oddaje się z białego koloru również znacznie rozświetla pomieszczenie. Jest zatem dobra zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się też duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na konkretną pomysłowość w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe właściwie jest przejrzeć szeroką gamę produktów widocznych na ścianie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na piękny połysk będą także odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że za wiele bieli sprawi, że wnętrze odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba mieć na wzmiance to, że meble łazienkowe oraz smaki mają przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Drawsko Pomorskie